در باره ما

شرکت سراپوش دلیجان در سال 1376 در زمینی به متراژ 20 هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی دلیجان ( کیلو متر 5 جاده اصفهان – خیابان بهار سوم ) تاسیس گردیده در سال 1377 پروانه بهره برداری این شرکت توسط اداره صنایع صادر گردید و شرکت سراپوش دلیجان جز بزرگترین کارخانه های تولیدکننده عایق رطوبتی در ایران در آمد.

شرکت ایزوگام سراپوش دلیجان دارای 6 هزار متر مربع سوله زیرین اعم از سالن تولید و انبار مواد تولیدی و انبار مواد اولیه و دفاتر اداری می باشد.

مدیران و سهامداران شرکت:

این شرکت سه سهام دار عمده دارد که عبارتند از:
 

1- آقای ولی الله جلالی:مدیر عامل

2- آقای محمد قاسمی :رئیس هیات مدیره و مدیر تولید

3-آقاي حسين جلالي

میزان تولید:

شرکت سراپوش دلیجان دارای 3 خط تولید با توان 72هزار متر مربع عایق می باشد که در 3 شیفت کاری 8 ساعته هر خط تولید در 24 ساعت 30 هزار متر مربع تولید می کند.

 

نحوه فروش:

شرکت سراپوش دلیجان برای فروش محصولات خود اقدام به اعطای نمایندگی در اکثرنقاط کشور نموده و با همایت از این نمایندگی ها باعث تقویت نماینده ها و فروش بیشتر هر نماینده شده است که کل نمایندگی های شرکت زیر نظر دو مدیر فروش کار آمد کار می کند.

مدیران فروش آقایان قاسمی وعسگري وسامانی به عنوان مدیران فروش درشرکت و رايزن جهت عقد قرادادهای داخلی و خارجی می باشند.

تهیه مواد اولیه:

شرکت سراپوش دلیجان بعد از رایزنی با کشور های متعدد تولید کننده مواداولیه (فویل و تیشو ) اکنون خود بزرگترین وارد کننده موادفوق در ایران می باشد و علاوه بر تولید عایق رطوبتی خود فروشنده مواد اولیه  به کارخانه های دیگر نیز می باشد.